Mar 192016
 

Yra pasaulyje toks smagus žanras – užgaulių (ar bent jau tokiais lyg ir turinčių būti) komentarų skaitymas.

Tekstas: Dalius Matvejevas

Tokius kmentarus internete dažniausiai rašo vargšeliai, kurie jaučiasi verti būti žvaigždėmis, bet jomis vis netampantys per klaidą, sąmokslus ir šiaip nesuprantamus atsitiktinumus. Tai bent tikroms žvaigždėms bando įkąsti – ar komentuodami straipsnius, ar pasiųsdami žinutę kuriame nors socialiniame tinkle.

Ko verti tie komentarai, geriausiai parodo juos skaitančių garsių subjektų reakcija. Dažnai tai yra tiesiog priceless, todėl ir žiūrėti labai smagu. Trūksta tik vienos detalės – būtų smagu matyti ir tų komentarų autorių reakciją, kai jų šedevrus skaito žinomi žmonės.

Nežinau (ir nebandžiau ieškoti) kas ir kada tiksliai pradėjo šį reikalą. Galima spėti, kad pirmas tokį formatą sugalavojo JAV televizijos laidų vedėjas Jimmy Kimmelas. Jo laidoje tarp įvairių random žvaigždžių atsirado ir speciali NBA skirta versija.

Gero žiūrėjimo!NFL edition, kurioje yra ir JAV sporto žurnalistė Erin Andrews, neseniai laimėjusi bylą prieš viešbučių tinklą ir vieną maniaką, kuris ją sekiojo ir filmavo pro durų ranko skylutę:

Čia jau ne sportinė tema, bet laidoje pasirodė net Barackas Obama (youtube dar yra pilna versijų su aktoriais, muzikantais ir net porno žvaigždėmis):

Specialią seriją tokių sportinių laidų sukūrė britų „BT Sport“. Yra ten įvairių futbolininkų, bet kiečiausias visame tame yra Conoro McGregoro pasirodymas. Mano mėgstamiausias of a kind:

WNBA žaidėja, JAV rinktinės narė skaito klausimus, kodėl ji ne virtuvėje?

„Adidas“ pasinaudojo heiterių tema ir sukūrė sau visą reklaminę kampaniją „There will be haters“. Čia jos įžanginis video, gerai apibūdinantis visą temą:

Temai užbaigti – „Paddy Power“ special edition su Londono „Arsenal“:

Ką apie tai manote Jūs?

koment.